SPORTOWA ZIMA W WILLI 35

Na spędzenie ferii zimowych na Podhalu nikt nie musiał nas namawiać. Jak zawsze największy dylemat dotyczył noclegu. Do Willi 35 trafiliśmy z polecenia. Już na wejściu można było poczuć gościnną, przyjazną atmosferę. Obsługa na najwyższym poziomie. To dzięki niej w trakcie naszego pobytu czyliśmy się jak u dobrych znajomych.

Skorzystaliśmy z oferty ze śniadaniem i tutaj było nasze największe zaskoczenie. Spodziewaliśmy się standardowego szwedzkiego stoły, codziennie przygotowanego w ten sam sposób. Ku naszemu zdziwieniu, a jednocześnie radości mogliśmy liczyć zawsze na coś świeżego, smacznego i ciepłego: jajecznica z domowych jajek, kiełbaski, parówki, wędliny, sery, warzywa i owoce. O obiady i kolacje też nie trzeba się martwić. W tej samej miejscowości znajduje się restauracja i pizzeria Szara Góra, gdzie można zjeść stosunkowo tanio i bardzo smacznie. Obiekt posiada także ogólnodostępny aneks kuchenny, gdzie w wolnych chwilach można coś upichcić lub przygotować kanapki na drogę. Pokoje w Willi 35 wyglądają jak nowe. Nie są ani za duże ani za małe, mają własne łazienki.


PokojeWIlla35

Przestrzeń urządzona jest w nowoczesnym stylu, z dodatkami góralskimi, które pomogą nam wczuć się w podhalański klimat: obrazy, pościel z parzenicą, często świeże kwiaty na stole, a czasem, na specjalne życzenie, może czekać na was szampan. To także idealne miejsce dla fanów sportów zimowych, którzy niekoniecznie szukają noclegu w zatłoczonych centrach najpopularniejszych podhalańskich miejscowości. Do Kotelnicy Białczańskiej lub Rusin-SKI dotrzemy w mniej niż 20 minut. Blisko jest także do samej stolicy Podhala – Zakopanego. A tam na brak atrakcji już nie można narzekać. Ciepłą, miłą, wręcz rodzinną atmosferę tworzą gospodarze. To oni polecili nam Szarą Górę oraz podpowiedzieli, na który stok i o jakiej porze warto się wybrać, a także gdzie w okolicy pojeździć na sankach z dziećmi lub gdzie warto się wybrać na spacer i co zobaczyć. Byli otwarci na nasze potrzeby i propozycje, starali się byśmy czuli się u nich jak w domu. Zatem… Problem noclegu rozwiązany. Z wielką przyjemnością będziemy wracać do Willi 35!

 

OPINIA Z BOOKING.COM: Bardzo smaczne śniadania. Zawsze coś ciepłego (jajecznica, kiełbaski lub parówki). Każdy znajdzie coś dla siebie. Smaczne wędliny, sery żółte, ser biały, płatki śniadaniowe oraz pomidory i ogórki itp. Obiekt mogę śmiało polecić. W pobliżu polecam restauracja Szara Góra gdzie jest tanio i bardzo smacznie. Dla narciarzy w pobliżu wiele stoków w promieniu zaledwie 10 km. (Rusiński oraz Kotelnica). Obiekt mogę śmiało polecić. Gospodarze obiektu to wspaniali i życzliwi ludzie. Czułem się tam z moją rodziną jak u dobrych znajomych od pierwszego dnia.

Instagram

Szczegóły pobytu