Baseny termalne i nie tylko?

Termy Bania Białka Tatrzańska

Kąpiele w wodzie termalnej m.in.: obniżają poziom stresu, ułatwiają relaksację i przywracają równowagę psychofizyczną, poprawiają ciśnienie i przemianę materii, wspomagają proces odchudzania, a także eliminują bóle głowy i bezsenność.

Termy Bania to idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą się zrelaksować oraz dla tych, którzy szukają adrenaliny i chcą podwyższyć sobie poziom endorfin. Stuprocentowej zabawie służą przede wszystkim zjeżdżalnie. Wszystkie o łącznej długości ponad 300 metrów.

Termy Bania Białka Tatrzańska
fot. termabania.pl

Zobacz stronę termabania.pl lub pokaż na mapie. Odległość 10 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska

Cały dzień na stoku, a później basenowa noc w wodach termalnych? Tak, to możliwe.

Noc Basenów w Termach BUKOVINA to 4 godziny niezapomnianej zabawy, 487 000 litrów wody termalnej, 40 tysięcy watów profesjonalnego nagłośnienia! Od 20:00 do 24:00 czekają na Państwa niezwykłe atrakcje: wyrzutnie ognia i CO2, imponująca scena na wodzie, pokazy taneczne i efektowne projekcje na ekranach led..

Termy Bukovina Bukowina Tatrzańska
fot. termabukowina.pl

Zobacz stronę termabukowina.pl lub pokaż na mapie. Odległość 9 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy Gorący Potok Szaflary

W strefie SPA&wellness można zarzyć wyjątkowej, kąpieli borowinowej w specjalnie przygotowanych kadziach.

Borowina dostarczana jest z Czarnego Dunajca. Kąpiele borowinowe są jednymi z najpopularniejszych kąpieli leczniczych na świecie. Wykazują działanie prozdrowotne oraz kosmetyczne: ujędrniają, odmładzają i odżywiają skórę twarzy i ciała.

Termy Gorący Potok Szaflary
fot. goracypotok.pl

Zobacz stronę goracypotok.pl lub pokaż na mapie. Odległość 7 km. Sezon LATO/ZIMA

Najlepsze w Polsce gorące wody termalne.

Powyższe baseny znajdują się w najbliższej odległości od Will 35, Szczególnie Polecamy Termy Bukovina.

Aqua Park Zakopane

To odpowiednie miejsce dla tych, w wodzie, bardziej aktywny. Kompleks posiada basen rekreacyjny, wyposażony w trzy wydzielone tory pływackie, o długości 25m każdy.

Dodatkowo do Państwa dyspozycji są przeznaczone: zewnętrzny basen balneologiczny zasilany bezpośrednio wodami termalnymi, w których znajduje się aż 40 masujących dysz oraz dwa gejzery denne, grota solna, jacuzzi, sauna, zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci, a także strefy gastronomiczne..

Aqua Park Zakopane
fot. aquapark.zakopane.pl

Zobacz stronę aquapark.zakopane.pl lub pokaż na mapie. Odległość 24 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy ChochołowskieChochołów

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie.

W obiekcie znajduje się największe saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową, z której można podziwiać piękne Tatry. Pełnię relaksu zapewnia strefa SPA z bogatą ofertą specjalistycznych kąpieli, masaży oraz zabiegów kosmetycznych.

Termy Chochołowskie Chochołów
fot. chocholowskietermy.pl

Zobacz stronę chocholowskietermy.pl lub pokaż na mapie. Odległość 28 km. Sezon LATO/ZIMA

AquaCity Poprad- Słowacja

Termalne baseny zewnętrzne, 2 całoroczne rury i zjeżdżalnie, 1 wewnętrzny basen pływacki o wymiarach olimpijskich, 2 zewnętrzne baseny termalne Blue Diamond z barami, 2 duże relaksacyjne baseny zewnętrzne Blue Sapphire z chromoterapią i unikatowym Laser Show czynią z parku wodnego AquaCity Poprad jeden z największych i najlepszych Aquaparków w Europie.

Baseny, w których temperatura wody waha się od 28°C do 38°C wyposażone są w liczne atrakcje wodne jak na przykład siedzenia i łóżka jacuzzi, gejzer, grzybek wodny, bicze wodne, natryski masażowe i dzwon huśtawkowy.

AquaCity Poprad- Słowacja
fot. aquacity.com.pl

Zobacz stronę aquacity.com.pl lub pokaż na mapie. Odległość 60 km. Sezon LATO/ZIMA

Park wodny Beszeniowa Beszeniowa

Najlepszym sposobem na rozgrzanie się podczas chłodnych dni jest bez wątpienia wizyta w Parku Wodnym Bešeňová.

Nowość tej zimy to sucha sauna z drewna świerkowego, w której przeżyjesz wyjątkowe seanse za pomocą miotełek. Rytuał ten dostarcza o wiele więcej korzyści dla zdrowia – poprawia układ krwionośny, podnosi odporność, siłę i pomaga na przykład w leczeniu astmy. Podczas rytuału ciało owiewane jest miotełkami przez prowadzącego ceremoniał, który także delikatnie uderza nimi po ciele, dzięki czemu skóra zostaje ukrwiona. Dodatkowo aromat unoszący się z miotełek posiada działanie lecznicze.p>

Park wodny Beszeniowa Beszeniowa
fot. besenova.com

Zobacz stronę besenova.com lub pokaż na mapie. Odległość 90 km. Sezon LATO/ZIMA